Forum Düzeni
Google Admob ve Adsense
Google adsense ve admob ile alakalı tüm konulara bu başlık altından ulaşabilirsiniz.
Etiketlenen Kullanıcılar Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 28 Ekim 2020
Nereden: Hay Dan Gelip Hu Ya Gidenlerden
Yaş: 29
Mesajlar: 289
Konular: 19
Cinsiyet:Bay
Mentioned: 2
Alınan Beğeni: 160
Verilen Beğeni: 205

Arrow Google Adsense hesabı olanlar için koronavirüs uyarısı

15 Aralık 2020, 09:39
# 1
Google, koronavirüs sürecinden dolayı Adsense hesabı olan kullanıcılarına mail yolluyor. Bu mail'de Adsense çatısı altında yapılan güncellemeler anlatılırken, koronavirüs salgını süresince Adsense hesabı olanların bu durumdan etkilenip etkilenmeyeceğine açıklık getiriliyor.
İşte Google'dan Adsense hesabı olanlara gönderilen o e-posta
:

"COVID-19'dan kaynaklanan belirsizliklerin hakim olduğu bir ortamda çalışmalarımızı sürdürürken sizi, iş arkadaşlarınızı ve yakınlarınızı her zaman düşündüğümüzü bilmenizi isteriz. Geçtiğimiz birkaç hafta ve ay boyunca, çoğunuz iş yaşamınızla artan kişisel sorumluluklarınız arasında denge kurmak zorunda kaldığınız zor günler yaşadınız.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

COVID-19, içinde bulunduğumuz ortamı hepimiz için değiştirdi ve bu süreç yeni gelişmelerle devam ediyor. Her işletmenin kendine özgü zorlukları olsa da bu durumdan hepimiz bir şekilde etkileniyoruz. Kimimiz talep ve trafik bakımından yaşanan değişikliklerle, kimimiz evden etkili bir şekilde çalışmanın getirdiği zorluklarla karşılaşıyor.

Çevremizde bütün bunlar yaşanırken, benzeri görülmemiş bu dönemde işletmenize yön vermenize yardımcı olmak için yanınızda olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Kullanıcılarınızla bağlantı kurmanın ve iletişimde kalmanın yollarını aradığınız bu süreçte, işletmenizi destekleme konusundaki sürekli kararlılığımızı tekrar vurgulamak istedik.

Platformlarımızı müşterilerimiz için güçlü tutuyoruz

Google'ın altyapısı, dünyanın her yerindeki kullanıcıların her gün başvurduğu işletmeleri destekliyor. Koronavirüs salgınının tüm dünyaya yayıldığı ve daha fazla kullanıcının evden çalışma düzenine veya evden öğrenime geçiş yaptığı bu dönemde, ağ altyapımızın bu yükü kaldırıp kaldıramayacağını doğal olarak merak edebilirsiniz. Bu soruyu kısaca "Evet" diyerek yanıtlayabiliriz.

Böyle bir dönemde Google hizmetlerinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve talebi karşılayabilmek için ağ altyapımızın kapasitesini artırmaya devam ediyoruz. Özel global ekiplerimiz, gereken her yerde ağ kapasitesini artırıyor. Kesinti yaşanan durumlardaysa hizmetin en kısa süre içinde tekrar kullanıma sunulmasını sağlıyorlar. Tüm dünyada belirsizliklerle dolu bir süreç yaşanıyor olsa da Google'ın altyapısının gece ve gündüz, işletmeler ve tüketiciler dahil olmak üzere herkesin yanında olmasını sağlamak için çok çalışıyoruz. Altyapımızı güçlü tutmak için neler yaptığımız hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Google'ın şartlar ve koşullarımız uyarınca size ödeme yapmayı sürdüreceğinden emin olmanızı isteriz. Ödeme döngülerimiz hakkında daha fazla bilgi için Yardım Merkezi (Google AdMob, AdSense, Ad Manager) sayfalarına başvurabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve destekle ilgili geçici etkiler

Ekip üyelerimizin sağlığını korumak için aldığımız önlemler nedeniyle, destek hizmetlerinde geçici olarak bazı sınırlamalar ve gecikmeler yaşanabilir. Bu durumun neden olabileceği aksaklıklar için özür diler ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Hesap kurtarma, güvenlik ve reklamlarla ilgili belirli incelemeler (örneğin, COVID-19 ile ilgili dolandırıcılıkları veya uygun olmayan reklam yerleşimlerini önleme) dahil olmak üzere, kritik önem taşıyan iş akışlarına öncelik vermeye devam edeceğiz. Hesabınızla ilgili desteğe ihtiyacınız varsa Yardım Merkezi (Google AdMob, AdSense, Ad Manager) sayfalarına başvurmayı sürdürebilirsiniz. Bu sayfalarda, ürün uzmanlarından yanıt alabileceğiniz Yardım Topluluğu'na da ulaşabilirsiniz."

kaynak:hurriyet
Seçenekler
Stil
YASAL UYARI : İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan mIRC Forum Adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. mIRC Forum hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler, Yöneticilerimiz ile iletişime geçilmesi yada iletişim formunu doldurulması halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde mIRC Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş sağlanacaktır.